Bewegend leren Kinderboekenweek – Thema beroepen
Speciaal voor de kinderboekenweek heb ik een serie bewegend leren video’s gemaakt over het thema beroepen. In elke video staan andere beroepen centraal. Op deze manier maken de kinderen in 5 dagen kennis met 8 beroepen. Het doel van de video’s is kennismaken en werken aan de woordenschat.
Nieuwe YouTube Kanaal
Mijn Bewegend leren video’s zijn altijd losse video’s die je op elk moment kunt inzetten in de klas. Met mijn serie over het Getal van de week ben ik ook met iets nieuws gestart. Een reeks video’s over hetzelfde onderwerp of met hetzelfde leerdoel. Deze serie over beroepen is de tweede serie die ik mag maken en ook deze serie vind je op mijn nieuwe YouTube kanaal. Wil je geen Bewegend leren video meer missen? Abonneer dan ook op dit kanaal!
Bewegend leren video’s over beroepen
In deze serie heb ik 5 video’s gemaakt. Elke video gaat over twee verschillende beroepen en in de laatste video komen alle beroepen door elkaar.
1. Beroepen: Leerkracht en ontwerper
2. Beroepen: Tuinman en postbode
3. Beroepen: Bouwvakker en dokter
4. Beroepen: Wetenschapper en boer
5. Alle beroepen door elkaar
#1 Leerkracht en Ontwerper – Bewegend leren Beroepen
#2 Tuinman en postbode – Bewegend leren Beroepen

#3 Bouwvakker en dokter – Bewegend leren Beroepen

#4 Wetenschapper en boer – Bewegend leren Beroepen

#5 Alle beroepen door elkaar

Cijfers tot 20 – Welk cijfer heeft de bladzijde? – Bewegend leren met meester Sander
Speciaal voor de kinderboekenweek heb ik nog een losse bewegend leren video gemaakt. In deze video oefenen de kinderen met de cijfers van 1 tot 20. De kinderen roepen naar het scherm op welke bladzijde het boek openligt.

Buitenlessen Kinderboekenweek Beroepen
Natuurlijk heb ik ook voor de kinderboekenweek weer buitenlessen gemaakt. De eerste lessen vind je hieronder.
-
-
DOWNLOAD Beweegcodes in de bibliotheek€2,95 incl. btw
Wil je deze lessen gratis downloaden? Neem dan het meester Sander Abonnement. Ga naar www.MeesterSander.nl/abonnement voor meer informatie.
